ATELIER - FOTO JANSA

Přejít na obsah
Atelier


Dle vašeho přání zhotovím velkoformátové fotografie na tiskárnách EPSON STYLUS PRO 4000 a 9600 ve spojení se špičkovými materiály. Vaše oblíbené fotografie tím získají zcela jinou dimenzi. Velikost fotografie si můžete vybrat od A4 až do šíře 110 cm po max délku 300 cm.

Druhy tiskových materiálů :
GLOSSY (lesk), PEARL (mat), FINE ART (luxusní polomatný povrch nahrazující klasický barytový fotomateriál), CANVAS (plátno - lesklé nebo matné), GOLD FIBRE SILK(barytový papír s dokonalým matným povrchem, materiál s nejlepším rozlišením) a další materiály včetně archivních.
Tyto materiály a jejich zpracování zaručují dlouholetou trvanlivost a stálou barevnost.


Barevné i černobílé fotografie zhotovím z CD, DVD, paměťové karty, negativního i pozitivního filmu, plochých filmů i skleněných desek a také z původní fotografie. Stále vyvolávám, jako jeden z mála, klasické černobílé filmy.

V mém skromném atelieru fotím portréty, celé postavy a všemožné předměty různých velikostí.

Ani dekorativní předměty mi nejsou cizí

Rád objevuji tajemný svět přes mikroskop (zde jsou kapiláry zkamenělého dřeva). Pokud máte něco, čemu se chcete podívat pod pokličku, stačí se se mnou domluvit.

Zhotovuji též reprodukce uměleckých děl.  Vašich obrazů, fotografií a jiných.


KURZY FOTOGRAFOVÁNÍ

Stále se učím (toto jsou fotografie z workshopu v Polsku), přesto se dokáži o své mnohaleté zkušenosti podělit. Zájemcům o zdokonalení se ve fotografii, nabízím individuální kurzy. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.


ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE
PRAKTICKÝ FOTOGRAFICKÝ KURZ


Kurz je určen především těm, kteří nemají žádné, anebo jen velmi malé zkušenosti s klasickým černobílým procesem ve fotokomoře.

Cílem kurzu je pochopení principu
fotografování, výběru vhodné techniky a práce ve fotokomoře.

Obsah kurzu:
Naexponování a vyvolání filmu.
Seznámení s chemikáliemi negativního procesu.
Seznámení s chemikáliemi pozitivního procesu.
Seznámení se zvětšovacím přístrojem.
Pozitivní proces pod zvětšovacím přístrojem.

Webdesign Břetislav Jansa 2021
Návrat na obsah